Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  4.95  4.46 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Rozë

  Madhësi

  • 1212
  • 3/63/6
  • 6/96/9
  • 1818
  • 2424
  • 3030
  • 3636
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Piazza Italia Kids.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Rozë

  Madhësi

  12, 3/6, 6/9, 18, 24, 30, 36

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.