Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  12.95  11.66 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Kaltër
  • Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Kaltër, Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.