Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  12.95  8.00 

  Ngjyrë

  • Rozë
  • Vjollcë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: 94336Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Piazza Italia.
  Bluzë pëlhurë pambuku. Modeli i qafës me mëngë të gjata dhe këputje me brez elastik të rrudhur.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Rozë, Vjollcë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.