Menu

Menu

  Shporta

  Risi

  Bluzë

  9.95  7.96 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 1010
  • 1212
  • 1414
  • 3-43-4
  • 4-54-5
  • 5-65-6
  • 8-98-9
  • 7-87-8
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Piazza Italia Kids.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  10, 12, 14, 3-4, 4-5, 5-6, 8-9, 7-8

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.