Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  11.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Rozë-Koral

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 27568B Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Rozë-Koral

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.