Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  • 3XL3XL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë për meshkuj nga brendi J. Hart & Bros.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Gjelbër, Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  M, L, XL, XXL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.