Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë Adidas

  34.90  27.92 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Verdhë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Duks Adidas Trefoil
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë, Verdhë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.