Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Bluzë Adidas

  29.90  19.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: BGD5943Z Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Adidas.
  Cassette Tape
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.