Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Brekë

  4.99  4.49 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Brekë nga brendi Italian Nymos.
  Përbërja e materialit: 83% pambuk / 17% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nymos

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.