Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë

  14.95  9.00 

  Nuk ka mbetur në stok

  Përshkrim

  Çantë shpine me dy xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Rozë e lehtë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.