Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  24.95  22.46 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë me ngjyrë e zezë, mbyllja me zinxhir.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.