Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  16.95  15.26 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë e vogël nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.