Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë

  19.95  15.96 

  Ngjyrë

  • Bezhë
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë e vogël nga brendi Piazza Italia.

   

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bezhë, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.