Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  26.99  24.29 

  Kemi momentalisht në stok

  Përshkrim

  Çantë e përshtatshme për përditshmëri, me rrip dekorativ në pjesën e përparme.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Bronz

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.