Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  19.95  17.96 

  Ngjyrë

  • Kafe e mbyllur
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë e vogël nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kafe e mbyllur, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.