Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë

  12.95  11.66 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Rozë
  • Bardhë/Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë për vajza nga brendi Piazza Italia Kids.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë/Rozë, Bardhë/Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.