Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë

  9.95  8.96 

  Ngjyrë

  • Argjend
  • Rozë e ndezur
  Clear

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Argjend, Rozë e ndezur

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.