Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë

  19.99  17.99 

  Ngjyrë

  • Bordo e mbyllur
  • Kafe
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë e vogël për femra nga brendi Kate mee.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Bordo e mbyllur, Kafe, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.