Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  24.99  22.49 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  Clear

  Përshkrim

  Çantë për meshkuj nga brendi Project.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Project

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.