Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë

  29.99  23.99 

  Ngjyrë

  • Bakër
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë e përshtatshme për përditshmëri, me doreza të shkurta.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Bakër, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.