Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  24.99  19.99 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi italian Kate mee.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.