Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  16.95  15.25 

  Ngjyrë

  • Kremtë/Kaftë

  Madhësi

  • 1 person1 person
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kremtë/Kaftë

  Madhësi

  1 person

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.