Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  19.99  17.99 

  Ngjyrë

  • Ari
  • Krimson
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë me rripa të shkurtë dhe rrip që vendoset mbi spatulla, material me dukje të efektit të krokodilit.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Ari, Krimson, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.