Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  24.99  22.49 

  Ngjyrë

  • Çokollatë
  • Kaltër Kobalti
  • Krimson
  Clear
  SKU: 553128901 Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Çantë me dorëza të shkurta dhe rrip të gjatë, material me dukje të efektit të krokodilit.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Çokollatë, Kaltër Kobalti, Krimson

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.