Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  24.99  22.49 

  Kemi momentalisht në stok

  Përshkrim

  Çantë me dorëza dhe rrip mbi shpatulla, xhep në pjesën e përparme.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.