Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Kuqe
  • Okër
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë e përshtatshme për pëditshmëri nga brendi italian Kate mee.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Kuqe, Okër, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.