Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  49.90  44.91 

  Kemi momentalisht në stok

  Përshkrim

  Adidas Mini Airliner, dimensionet: 23 cm x 17 cm x 7.5 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Argjend

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.