Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë Adidas

  19.90  17.91 

  Nuk ka mbetur në stok

  Përshkrim

  Dimensionet: 21 cm x 9 cm x 7 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.