Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë Adidas

  29.90  23.92 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Zezë
  Clear
  SKU: FM6771Fl3711 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Dimensionet: 24 cm x 30 cm x 12 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Hiri, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.