Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  14.90  13.41 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë Adidas
  Dimensionet: 7.5 cm x 18 cm x 24 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.