Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  29.90  23.92 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë Adidas
  Përbërja: 100% poliester i ricikluar

  Dimensionet: 30 cm x 44 cm x 17 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.