Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë Adidas Duffel
  Dimensionet: 22 cm x 23 cm x 48 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.