Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  29.90  26.91 

  Ngjyrë

  • Kafe e zbehtë
  • Zezë
  Clear
  SKU: FS83FT87 Kategori:

  Përshkrim

  Çantë Adidas Classic 3-Stripes

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kafe e zbehtë, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.