Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  29.90  26.91 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear
  SKU: GE1233Z Kategori:

  Përshkrim

  Çantë Adidas 3-Stripes
  Dimensionet: 30 cm x 46 cm x 16 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.