Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  34.90  31.41 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë Adidas R.Y.V.
  Dimensionet: 30 cm x 44 cm x 13 cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.