Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Adidas.
  Dimensionet: 26 cm x 36 cm x 12 cm
  Përbërja e materialit: 100% najlon.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.