Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  24.90  19.92 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Adidas.
  Vëllimi 27.5 L
  Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.