Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  59.90  53.91 

  Kemi momentalisht në stok

  SKU: 136989 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Adidas Metallic, dimensionet: 26 cm x 36 cm x 11 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Argjend

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.