Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  29.90  26.91 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Adidas.
  Dimensionet: 30 cm x 44 cm x 17 cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.