Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  49.90  44.91 

  Kemi momentalisht në stok

  SKU: 136975 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Dimensionet: 15 cm x 22 cm x 9 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.