Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Adidas.
  Dimensionet: 30cm x 15cm x 8cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.