Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  39.90  35.91 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear
  SKU: FL8908Z Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Adidas.
  Përbërja e materialit: 40cm x 14cm x 50cm.
  Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.