Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  27.90  25.11 

  Kemi momentalisht në stok

  Përshkrim

  Dimensionet: 23 cm x 31 cm x 12 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.