Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  19.90  17.91 

  Kemi momentalisht në stok

  SKU: 136986 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Dimensionet: 14 cm x 14 cm x 4 cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.