Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Adidas

  19.90  17.91 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Adidas.
  Adidas Camo Festival
  Vëllimi: 0,75 L
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.