Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Çantë Nike

  37.90  34.11 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë
  Nike Tanjun
  Dimensionet: 25cm x 20cm x 13cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.