Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Nike

  26.90  22.32 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Çantë
  Nike Classic
  Dimensionet: 38cm x 28cm x 13cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Kaltër, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.