Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Nike

  21.90  19.71 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Nike Heritage Cross-Body Bag
  Dimensionet: 18cm x 13cm x 3cm

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.