Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Nike

  29.90  26.91 

  Ngjyrë

  • Hiri e mbllyur
  • Kaltër
  Clear

  Përshkrim

  Çantë Nike.
  Dimensionet: 48cm x 30cm x 15cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Hiri e mbllyur, Kaltër

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.