Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Çantë Nike

  21.90  19.71 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Kafe e lehtë
  • Ngjyra të përziera
  Clear

  Përshkrim

  Çantë nga brendi Nike.
  Dimensionet: 41cm X 10cm X 15cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Hiri, Kafe e lehtë, Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.